-----------

Daugiau batų nėra

Skirtingai nuo metų laikų, kai reikia nerimauti dėl šaltos temperatūros, vasara siūlo keletą puikių avalynės variantų.Kai kurie iš šių nuostabių batų variantų tikrai įkvėps jus pakeisti savo vasaros batų kolekciją.Taigi apgalvokite šiuos mūsų pateiktus variantus ir rinkitės vasarinius batus.

Geriausi vasariniai batai moterims?

Štai keli geri patarimai, kuriuos reikia atsiminti renkantis moteriškus batus vasarai

  • Jei planuojate eiti į paplūdimį ar vaikščioti kur yra atvira saulė, pasirinkite batus, kurie yra ir patogūs.
  • Sportbačiai yra labai patogūs, ypač jei planuojate ilgai vaikščioti pėsčiomis. Jie taip pat apsaugos pėdas nuo saulės įdegio linijų.
  • Pasirinkite ryškiaspalvius batus, kurie atitrauks jūsų aprangą nuo batų.

Paplūdimio šlepetės

Labiausiai vasara laukiamekelionių į paplūdimį.Viena neatsiejama paplūdimio spintos dalis yra tinkamas šlepečių pasirinkimas.Būtina, kad kojos būtų patogios ir vėsios, būdamos po atvira saule.Nors šlepetės yra dažniausias pasirinkimas dėvint paplūdimyje prie jūros basutės yra taip pat geras variantas.Šlepetes galima derinti prie suknelės, bikinio ar net sijono.

Susegamos basutės

Paprastai basutės gali būti derinamos su bet kokia vasaros suknele ar sijonu. Pasirinkus neutralią spalvą, galima derinti su paryškintais spalvotais drabužiais.

Sportbačiai

Sportbačiai patogiausi, kai planuojate pasivaikščioti lauke vasaros sezonu.Jie yra pagrindinis kelionių pasirinkimas, ir mes negalime išsiversti be gražiai atrodančių sportbačių. Sportinių batų negalima atsidėti vasaros metu, nes juos galima dėvėti ištisus metus beveik visomis oro sąlygomis.

Susegami batai

Kas sako, kad batų negalima dėvėti vasaromis?Susegamų batų nėriniuota dalis palieka pakankamai vietos orui, o sagtis užtikrina batų tvirtumą.

Graikiškos basutės

Graikiškos basutės primena vasaros paplūdimio saulėlydžius. Tekstūruoti dvigubi dirželiai suteikia stiliaus ir komforto. Jei planuojate vaikščioti po miestą, šios basutės gali būti geras pasirinkimas.Šie batai yra puikus pasirinkimas keliaujant ir dar labiau tinka paplūdimio vietoms.

Espadrilės

Ši laisvalaikio avalynė yra patogi kelionėms, pagaminta iš virvių akcentų. Espadrilės yra įvairių modelių ir dizainų.Espadrilės yra masyvesnės nei basutės, bet lengvesnės nei sportiniai bateliai, todėl yra ideali vasaros avalynė, espadrilės gali būti laisvalaikio tipo basutės, platformos.Espadrilės yra paprastos ir neįpareigojančios, todėl pabandykite jas derinti su įdomiais mišriais raštais. Jos puikiai papildys jūsų vasaros boho stiliaus drabužius.

Vasariniai Batai

Ar esate neutralių spalvų gerbėjas, ar jums patinka daugybė spalvų drabužiuose?Bet kokiu atveju, ryškūs batai vasara gali būti puikus būdas padidinti žmonių susidomėjimą – pridėkite juodos spalvos, baltos, smėlio spalvos , ir pilkos spalvos spalvos .Bet kokio stiliaus batai, nesvarbu, ar kulniuota basutė, ar plokščias batas.Paprastai vasariniai batai moterims yra lengvesnės medžiagos, lengvai kvėpuojančios medžiagos ir žaismingom spalvom.

Batai Su Papuošalais Ir Grandinėlėmis

Kas sako, kad jūs turite dėti savo papuošalus, kad papuoštumėte ausis, kaklą ar riešus? Viena iš pavasario ir vasaros tendencijų yra papuošalai ant batų.Vėlgi, ši tendencija neapsiriboja vienu konkrečiu batų stiliumi.

 Platformos

Jei norite šiek tiek žengti atgal į mados laiką iki 70-ųjų, tuomet galite pasirinkti tokią batų porą vadinama platformom.Dėvėkite su išsiplėtusiomis kelnėmis, džinsais arba po suknele.Šie vasariniai batai moterims gali puikiai tikti ir rudenio sezonu.

Austi batai vasaros sezonu

Batai, kurie yra pagaminti iš audinio yra lengvi ir puikiai tinka vasarai.

Jei batai tinka, avėkite juos

“Tinkamas prigludimas yra svarbus visiems batų stiliams.” “Kuo geriau avalynė tinka jūsų pėdoms, tuo mažiau darbo turi atlikti likusi kūno dalis, kad ją kompensuotų.”Gerai prigludusi avalynė mažina pėdų skausmą ir užkerta kelią būsimoms pėdų problemoms. Vadovaukitės šio patarimo ir visą vasara neturėsite problemų galvodamas apie batus.