Renkantis žieminius batus, reikia sutelkti dėmesį į medžiagų kokybę ir prekės ženklą, kuris gamina žieminius batus, nes daugybė įmonių, gaminančių žieminę avalynę, skirtingų tipų, skirtingomis kainomis ir naudoja skirtingas medžiagas.

Elegantiški žieminių batų modeliai

Mūsų firma siūlo elegantiškus ir gražius batus moterims . Galite pasirinkti modelį, kurio išorinė dalis pagaminta iš natūralios odos, o viršutinė pamušalo dalis – iš tekstilės.Batai yra labai šilti dėl natūralaus kailio, kuris nusileidžia iki kulkšnies.

Yra žieminių batų moterims modelių kurių vidinė dalis yra pagaminta iš kailio nuo pėdos iki blauzdos. Padas pagamintas iš gumos, todėl blogo oro metu batai nesušlaps – liks sausi ir žiema bus nebaisi. Šie mūsų žieminiai batai moterim – modeliai skirti žiemai su aukštais kulnais.Elegantiški zomšos modeliai skirti sausoms žiemoms be sniego ir lietaus.

Gražios ryškios batų spalvos puikiai atrodys su betkokiu stiliumi. Aukštakulniai paryškins jūsų kojų grožį. Svarbu atsiminti, kad apledėjus, batai su kulnais gali būti nelabai stabilūs. Vidpadis pagamintas iš natūralaus kailio, o pamušalas – iš tekstilės. Padas pagamintas iš poliuretano.

Kaip prižiūrėti žieminius batus?

Žieminius batus turite kruopščiai ir laiku prižiūrėti – išvalykite, nusausinkite, suminkštinkite ir apsaugokite nuo neigiamų oro sąlygų, naudodami specialius batų gaminius iš natūralių medžiagų (odos, zomšos, nubuko).Skirtingų tipų batai reikalauja ypatingos priežiūros, todėl, atsižvelgiant į tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti, turite pasirinkti reikiamas procedūras.

Odiniai žieminiai batai

Odiniai batai yra gražūs, praktiški ir nepretenzingi.  Kad jūsų odiniai žieminiai batai atrodytų kaip nauji, turite priprasti prie šių veiksmų:

  • po ilgo dėvėjimo žiemos metu visada reikia, kad gerai išdžiūtų
  • prieš eidami į lauką, tepkite vaškus, kremus, vandenį atstumiančias impregnacijas;
  • venkite batų sušlapimo iš vidaus;
  • išdžiovinkite nuo šildymo prietaisų, patalpose, kur nuolat tiekiamas grynas oras.

Odiniai batai niekada neturėtų būti dėvimi šlapi.Dėl to Greitai tempiasi, praranda formą ir gražią išvaizdą. Todėl turėtų būti bent dvi poros odinių žieminių batų, kad vienas iš jų galėtų nudžiūti, o antrasis – ant savininko kojų.

Kaip išsirinkti žieminius batus pagal dydį?

Norint, kad žieminiai batai būtų parinkti tiksliai pagal dydį, turite išmatuoti pėdos ilgį ir plotį, atsižvelgti į gaminių medžiagą, bato aukščio aukštį, kulno buvimą ir kitus veiksnius.Taip pat svarbu palikti nedidelį 2–4 milimetrų tarpą ant šilto piršto. Tai suteiks patogumo dėvėti ir išlaikys visas šildančias savybes, nes mažuose batuose jūsų kojos sušals žiemos metu.

Nustatykite savo pėdų dydį

Norėdami pasirinkti nebrangius ir kokybiškus žieminius batus, turėtumėte atkreipti dėmesį į interneto eshop www.batukaitau.lt asortimentą čia parduodami žieminiai batai moterims geromis kainomis.Kiekvienas gamintojas siūlo gaminių matmenų tinklelį, pagal kurį lengva nustatyti pėdos dydį. Pirmiausia turite atlikti šiuos paprastus veiksmus:

  • padėkite koją ant grindų ant popieriaus lapo
  • atsistokite ant jo taip, kad pėda būtų natūralioje padėtyje;
  • pažymėkite liniją tiksliai išilgai nykščio ir kulno krašto;
  • išmatuokite gautą atstumą centimetro juosta.

Svarbu matuotis po pietų, nes galūnės linkusios šiek tiek patinti ir padidinti pėdų apimtį. Prie gautų rezultatų pridėkite 2 – 4 milimetrus.Palyginkite gautus skaičius su gamintojo matmenų rezultatų tinkleliu ir nustatykite savo dydį.

Be to, renkantis žieminius moteriškus batus, reikia atsižvelgti į daugybę niuansų.

Veiksniai, turintys įtakos batų dydžiui

Odinius žieminius aulinius batus reikėtų rinktis paliekant nedidelę erdvę prie pirštų. Tuo pačiu metu, kai paspausite pirštą, odos paviršius turėtų šiek tiek sulenkti. Tai reiškia, kad batai yra tiksliai tinkamo jums dydžio.Zomšiniai batai greitai susidėvi, per 1 – 2 dienas įgauna norimą pėdos formą. Todėl tokius gaminius reikia pasirinkti tiksliai pagal dydį, nes jie taps šiek tiek platesni.

Renkantis žiemos modelio batus su aukštais kulnais, reikia atsižvelgti į jo aukštį. 4 – 5 centimetrų pakulnė praktiškai neturi jokios įtakos tikrojo pėdos dydžio pokyčiams. Bet visi didesni nei 5 centimetrų variantai vaikščiodami šiek tiek pakels koją į priekį. Tokiu atveju visada turėtumėte palikti spragą šalia pirštų ant mažo nagelio.