Kodėl moterys dėvi aukštakulnius batelius? Greita paieška internete rodo, kad priežasčių yra labai daug ir skirtingų. Jėgos jausmas, blauzdų formos paryškinimas, noras tiesiog tiesiog atrodyti aukštesnei!

Mūsų top patarimai, kaip avėti aukštakulnius

Visos moterys dėvėti tuos puošnius aukštakulnius batelius užtikrintai ir lengvai. Tiesiog laikykitės kelių paprastų taisyklių, kad jūsų kojos būtų sveikos ir laimingos, o pasaulis žavėsis jumis.

Rekomenduojama aukštakulnius batelius avėti ypatingoms progoms. Panašiai kaip su mūsų mėgstamiausiais papuošalais.Aukštakulniai turėtų būti nešiojami tada kai renginys yra to vertas.

Tai ypač pasakytina apie tuos aukštakulnius proginius batelius, kurie atrodo labai gražiai, bet sunku juos dėvėti visą dieną.

Kadangi aukštakulniai bateliai be nugaros verčia mūsų pirštus trauktis einant, dėl to daug labiau apkrauna mūsų raumenis, kad išlaikytume juos tiesiai ir judėtume į priekį. Dėvėti juos visą dieną bus ne tik nepatogu, bet ir per ilgą laiką tai gali pakenkti jūsų fizinei savijautai. Taigi nešiokite juos, tada kai jūsų laukia didelis renginys, bet labai mažai šokių.

Ištieskite, kad kojos Išliktų stangrios

Blauzdų pozicijos laikysena taip pat padės išlaikyti kojas elastingas ir išlaikyti platų judesių spektrą. Šiuos tempimo pratimus galite atlikti kiekvieną dieną.

  1. Atsistokite veidu į sieną, kojos laikykite klubo plotyje, šiek tiek sulenktos keliu
  2. Ženkite vieną žingsnį į priekį ir rankomis atsiremkite į sieną, ištiesindami galinę koją, sulenkite priekinę koją.
  3. Pasilenkite link sienos, jausdami, kaip raumenys tempiasi blauzdoje ir kulno srityje.
  4. Palaikykite apie 30 sekundžių ir grįžkite į stovinčią padėtį
  5. Kojos pakaitomis, kol kiekvienas veršelis bus ištemptas 5 kartus

Svarbiausia, kad jei turite kokių nors problemų su kojomis, kreipkitės patarimo į savo šeimos gydytoją ir į registruotą pediatrą  – chiropodologą. Jūsų šeimos gydytojas gali jus nukreipti arba galite ieškoti privačių gydytojų .

Nors paprastai esame labai patenkinti, kad trumpam laikui šiek tiek pakentėsime dėl mados, skausmas niekada neturėtų būti įprasta kasdienės avalynės dėvėjimo dalis. Jei kojas, kelius ar nugarą visada skauda, ​​pats laikas išsiaiškinti, kodėl.

Aukštakulnių prigludimas

Be šių pasiūlymų, rekomenduojame, kad aukštakulniai bateliai visada būtų profesionaliai pritaikyti. Tinkamas prigludimas gali pakeisti jūsų pirštų ir kulno poziciją.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, kaip avėti aukštakulnius batelius, galėsite visą gyvenimą džiaugtis savo aukštakulniais.

Patarimai dėvint aukštakulnius

Eikite mažais žingsneliais

Dėvėdami aukštakulnius batelius, jūsų žingsnis bus trumpesnis nei įprasta, todėl turėsite atlikti daugiau mažų žingsnelių, kad galėtumėte nueiti tą patį atstumą.

Neskubėkite

Bandymas greitai vaikščioti aukštakulniais gali ne tik atrodyti nepatogiai, bet ir baigtis pražūtingai geriausia yra neskubėti. Be to, vaikščiojimas lėtai suteikia pasitikėjimo savimi.

Šiek tiek išlenkite koją

Žengdami kiekvieną žingsnį arba pajutę, kad paslydote, šiek tiek išlenkite koją, kad paspaustumėte bato vidų. Tai padės jūsų batui priglusti arčiau kojos, todėl bus lengviau manevruoti einant keliu

Įsitikinkite, kad jūsų aukštakulniai tinkami jūsų pėdai

Jei jūsų batai bus netinkami nešioti, bus sunki užduotis – natūraliai vaikščioti aukštakulniais bateliais tai tampa beveik neįmanoma. Jei jūsų aukštakulniai per dideli, geriau pritaikykite tam batų pagalvėles. Jei jie yra per maži, apsvarstykite galimybę juos ištempti.

Kodėl moterims dėvėti aukšto kulnų batus?

Porsmouth universiteto Paul Morris Paul Morris teigia, kad aukšti kulniukai akcentuoja moterų geismo aspektus, dirbtinai didinant moters moteriškumą.

Kodėl aukštakulniai bateliai yra patrauklūs?

Su aukštakulniais bateliais moteris atrodo patrauklesnė, nes aukštas kulnas sudaro poveikį, kad moteris atrodo moteriškiau.

Ar dėvėti aukštakulniai bateliai leidžia jums atrodyti plonesniu?

Nors nerekomenduojama dėvėti aukštakulnius kasdien, jei norite atrodyti plonesni aukštas kulnas gali padaryti didelį skirtumą. Aukštakulniai bateliai priverčia jūsų kojas atrodyti ilgesne, o tai sudaro vaizdą, kad esate lieknesnė.