Kokie aulinukai internetu geriausi?

Sparčiai artėjant šaltajam metų laikui skubiai perkama rudens sezonui skirta avalynė. Tuo metu, kai sportbačiai jau netinka, o kailiniai batai vis dar per karšti, gera idėja – aukšti batai iš odos ar sintetinių medžiagų dar vadinami aulinukais. Priklausomai nuo rankogalių aukščio, juos galima dėvėti tiek prie trumpų sijonų, tiek prie dalykinių kostiumų.

Praktiškus ir patogius moteriškus batus rasite mūsų svetainės kataloge. Čia rasite madingiausius ir stilingiausius aulinukus, kurie puikiai atrodo vėsesniuoju metų laiku. Iš jų norėtume paminėti:

Auliniai batai tai yra  klasika, žinoma jau dešimtmečius, batai būna arba su platėjančiais padais, arba žemais kulkšniniais batais. Jie labai praktiški ir patogūs dėvėti. Tinka papildyti griežtą ar neformalų stilių.

Didelės apimties perregimi batai puikiai tiks prie klasikinio stiliaus ilgų švarkų ar paltų. Šie aukštakulniai batai puikuojasi geidžiamiausiose karščiausių prekių ženklų kolekcijose.
Aukšti audliniai odiniai batai – puikus būdas sukurti unikalų įvaizdį. Galite dėvėti odinę striukę, storą sijoną ir aukštakulnius batus ir atrodyti nuostabiai. Nepamirškite šilto megztinio, kuris suteiks žavesio ir grakštumo.
Pastelinių spalvų senoviniai batai puikiai atrodys klasikinius drabužius mėgstančioms moterims.
Galite rinktis batus su kulnu ar žema pakulne, su kulnu ar kulnu su pleištu, pagrindinė pasirinkimo sąlyga išlieka ta pati – patogumas ir komfortas. Jei po batais planuojate mūvėti šiltas kojines, įsigykite 0,5-1 dydžiu didesnius batus. Kokybiški batai blogu oru nesušlampa, tačiau nepamirškite paviršiaus papildomai apdoroti vandenį atstumiančiu mišiniu.

Batų pasirinkimas sau

Kiekviena moteris nori atrodyti stilingai ir patraukliai bet kokiu oru. Todėl rinkdamiesi rudeninius batus atkreipiame dėmesį ne tik į jų parametrus, bet ir į išvaizdą. Tačiau jis turi būti ne tik gražus, bet ir gerai derėti prie drabužių bei atitikti figūros tipą.