„Inkariukai“ , be abejonės, yra vienas žymiausių ir atpažįstamiausių ženklų batų rinkoje Lietuvoje.

Nesvarbu, ar renkatės savo pirmąją porą, ar svarstote apie stiliaus pasikeitimą, mes kartu su savo ekspertais aprašėme kelis patarimus apie inkariukus.

Pastaraisiais metais Inkariukai (galbūt netikėtai) išpopuliarėjo tarp sunkiaatlečių – nejuokaujame sakydami, kad jie universalūs!

Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės dėvi šiuos sportbačius, kai jie pritupia arba daro įtūpstą, yra ta, kad jų plokščias padas užtikrina stabilumą ir padeda išlaikyti pėdas tvirtai vietoje.

Galbūt manote, kad rūpinimasis, kaip skalbti Inkariukus neatitinka jų dėvėjimo tikslo – daugeliui jų kasdienis nusidėvėjimas yra tiesiog stiliaus dalis. Iš tikrųjų šiuos sportbačius palaikyti švarius iš tikrųjų yra gana paprasta. Pateikiame keletą geriausių patarimų, kuriuos verta įsidėmėti:

Pirmiausia patikrinkite orų prognozę! Jei tikrai norite, kad jūsų batai išliktų nepriekaištingi, turėtumėte atidžiai rinktis, kada juos avėsite.

Jei oras šiek tiek niūrus (o aplink gali būti daug purvo ir nešvarumų), gali būti gera idėja palikti savo nepriekaištingus inkariukus namuose.

Nemeskite jų į skalbimo mašiną – tai yra didelis draudimas, kurio “Converse” specialiai nerekomenduoja. Vietoj to naudokite švelnų muilą ir drungną vandenį, kad pašalintumėte žymes ir dėmes. Medžiagą valykite atsargiai: drobę valykite minkšta, drėgna šluoste, o guminę nosį ir padą – mažu šepetėliu (dantų šepetėliu).

Nedėkite jų ir į džiovyklę! Vėlgi inkariukai rekomenduoja išvalius sportbačius palikti juos išdžiūti savaime.

Įdėję juos į džiovyklę, kasdienio naudojimo bateliai gali atrodyti susiraukšlėję ir sudžiūvę – į batus įdėkite laikraštį, kad jie greitai išdžiūtų ir išlaikytų savo formą.

Prieš skalbdami batus būtinai nuimkite raištelius. Tai gali būti šiek tiek sudėtinga, bet jei bandysite valyti batus palikę raištelius, jie nebus tokie švarūs, kokie galėtų būti.

Batų matavimas ?

Kai matuojatės inkariukus, mūvėkite kojines, kurias planuojate mūvėti visada. Pirma, niekada nežinote, kokios bus kojinės parduotuvėje. Jei jos nepanašios į kojines, kurias dėvite vaikščiodami, jos gali turėti neigiamos įtakos įsigyjamų batų dydžiui.

Be to, jos gali neleisti jums pastebėti problemų.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į pado lankstumą. Paimkite batą į vieną ranką ir kita ranka pabandykite sulenkti jo padą. Nepakankamai lankstus padas neleidžia normaliai judėti pėdos sąnariams. Dėl to gali atsirasti eisenos sutrikimų / greitas nuovargis ir padidėti organizmo energijos sąnaudos.

Patariame jei perkate ne internete naujų batų ieškoti ir apsipirkti vėlyvą popietę. Į dienos pabaigą mūsų kojos šiek tiek patinsta. Tai reiškia, kad batų pora, kuri ryte jums puikiai tiko, vakare gali atrodyti per ankšta.

Internetinių batų apsipirkimo privalumai ?

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta apsvarstyti galimybę pirkti batus internetu. Viena iš jų – patogumas, nes taip sutaupysite daug laiko, nes nereikės važiuoti į parduotuves, ieškoti vietos automobiliui, mokėti už stovėjimo aikštelę ir visa kita, kas susiję su apsipirkimu. Apsiperkant internetu nebereikia išeiti iš namų, nes galite rinktis iš visų internete esančių prekių. Tik įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą dydį, ir pasidomėkite tokiais dalykais, galite paieškoti daugiau informacijos kaip pasirinkti tinkamus inkariukus.

Kaip susirasti tinkamą porą ?

Kai kurie žmonės gali nerimauti dėl batų pirkimo internetu, nes negali vietoje pasimatuoti norimo stiliaus. Tačiau internetiniai batų pardavėjai siūlo lanksčius batų problemų sprendimus. Dauguma internetinių inkariukų batų pardavėjų suteikia pagrįstą grąžinimo terminą, kad galėtumėte batus išbandyti savo namuose.

Jei prekė netinka, galite pavesti kurjeriui atsiimti prekę arba palikti ją vietiniame pašte ir grąžinti. Tačiau šio scenarijaus galite išvengti, jei žinote savo batų dydį skirtingose parduotuvėse. Namuose apžiūrėkite visus batus, kad nustatytumėte, kuris dydis patogiai tinka jūsų kojoms.