-----------

Daugiau batų nėra

Pavasaris jau čia! Tai reiškia, kad tai tinkamiausias laikas pavasariniam valymui ir žinoma, naujiems batams.Batukaitau.lt ką tik pristatė savo naują pavasario batų kolekciją, o tai reiškia, kad turėsite iš ko rinktis.Jei kyla problemų nusprendžiant, kurie pavasariniai batai yra teisingas pasirinkimas, nesijaudinkite, mes padėsime jums pasirinkti tinkamą variantą.

Pavasariniai batai moterims

Atsižvelgiant į Lietuvos klimatą kovo mėnuo gali būti dar šaltas iki balandžio ir toliau , o tolimesni mėnesiai lietingi.Tačiau vis tiek galite savo žieminius batus iškeisti į sportinius batelius ar šlepetes, tiesiog rinkitės tuos, kurių batviršiai yra nepralaidūs vandeniui arba turi sandaria siules.

Dalykai, kuriuos reikia žinoti renkantis pavasarinius batus

Prieš pirkdami pavasarinius moteriškus batus, turėtumėte apsvarstyti keletą skirtingų dalykų.Pavasario orai yra šiltesni nei žiemos, bet ne tokie karšti kaip vasaros orai.Tai reiškia, kad idealus variantas batams būtų , kuris suteikia kojai galimybę kvėpuoti, tačiau neperšlama ar neperšala šaltesniu oru. Be to, daugelį Lietuvos vietų pavasarį dažnai užklumpa liūtys ar net kartais pasitaiko sniego.Dėl šios priežasties turėtumėte įsitikinti, kad pasirinktas batas turi pakankamai apsaugų nuo oro sąlygų, kad ištvertų kartais drėgnas ar šaltas sąlygas. Laikydamiesi šių svarbiausių dalykų, toliau galite visą dėmesį skirti stiliui ir dizainui.

Batų stiliaus keitimas

Batų pasiūla moterims reguliariai keičiasi, o tai, kas kadaise buvo madinga, dabar gali būti pasenę.Kai kurie stiliai – dizainai, kurie per pastaruosius metus labai stipriai pasikeitė.Moterys, avinčios batus su kulnais, dažniausiai renkasi patogesnį batų kulną, kuris suteikia geresnę atramą judant.Kadangi daugelis moterų gyvena aktyviai, populiarios yra ir hibridinės basutės, kurios suteikia daug vietos pėdai kvėpuoti, taip pat su sportbačio atramą. Tai ypač aktualu ir patogu pavasarį, kai moterys nori, kad pėdos išliktų vėsios ir patogios.Turint omenyje besikeičiančias 2021 m. ir vėlesnes madas, čia yra keletas geriausių prekių ženklų, kurių reikia ieškoti, kai norite patogaus, tačiau stilingo pavasarinio bato.

Medvilniniai batai

Visada teisingai pasirinkiste jei pavasarios sezonu norėsite nešioti medvilninius batus, jų galima rasti įvairių spalvų ir stilių.Medvilniniai batai yra lengvi ir gerai kvėpuojantys. Kadangi pavasaris atneša tiek vėsų, tiek šiltą orą, svarbu, kad kojos nebūtų atviros vėjui, tačiau kvėpuojančios nuo karštų saulės spindulių.

Loaferiai

Loaferiai arba kitaip dar vadinami oksfordai yra klasikinis pavasario stiliaus batas.Pavasaris paprastai reiškia, kad nebereikia dėvėti kojinių, jei nenorite.Šiam stiliui yra daug spalvų ir pasirinkimų, bet mes mėgstame skoningus ir stilingus variantus. Šie pavasariniai batai moterims yra labai geras pasirinkimas, jei norite išlikti stilingas pavasario sezonu.

Sportbačiai

Kai girdžiu sportbačius, beveik instinktyviai įsivaizduoju baltus batelius skirtus bėgiojimui.Tačiau dabartinė mada žengė į priekį ir galite rasti sportinių batų, kurie puikiai tinka pavasario orams ir yra stilingi, nebutinai tik skirti bėgioti lauke ar sportuoti sporto salėse.

Batai iki kulkšnies

Dar vienas variantas jei galvojate ką rinktis iš pavasarinių batų moterims.Aukštesni batai puikiai tinka žiemai, tačiau kulkšnies batai iki kulkšnies yra geresnis variantas pavasariui.Stilinga pora batų puikiai tinka prie džinsų, suknelių, sijonų ir beveik visko ką turite. Jie gali išlaikyti jūsų kojas šiltas ir sausas, jei susidursite su bet kokiais balandžio mėnesio lietaus orais.

Šlepetės

Šlepetės tinka tiek miestui ir namams, tačiau gali būti kiek sudėtingas batų tipas keliaujant, šią avalynę nerekomenduojama rinktis Lietuvos pavasariui, bet yra geras variantas keliaujant į pietines šalis, kur pavasaris ateina daug greičiau nei Lietuvoje… taigi kaip suprantate, kad pavasariniai batai moterims yra geras pasirinkimas jei renkatės prekes pas mus, nes mes turime vieną didžiulį batų pasirinkimą internete.