Manome, kad kiekviena moteris turėtų turėti bent viena pora moteriškų basučių.  Bet kai reikia pirkti, galime puikiai įvertinti, kaip sunku gali būti išsirinkti tinkamas basutes.

Kartais nusipirkus moteriškas basutes vien dėl to, kad jums patinka, kaip jie atrodo, yra gerai, tačiau jei niekada jų nedėvėsite, nes basutes spaudžia jūsų kojas arba yra per aukšti, tai tik pinigų ir vietos švaistymas. Ir mes to tikrai nenorime!

Kaip ir nešiojant bet kokius moteriškus batus, taip pat turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti pirkdami basutes: pavyzdžiui, tinkamumas, praktiškumas, dizainas. Visgi norite maksimalaus komforto lygio, o basutės turėtų tai garantuoti.

Kalbėsime apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant basutes, taip pat pasiūlysime keletą gerų patarimų ir gudrybių, kad įsitikintumėte, jog gaunate geriausius pasiūlymus prieš perkant basutes.

Kokie svarbiausi dalykai prieš perkant moteriškas basutes ?

Vienas iš geriausių dalykų, kai oras tampa šiltas, yra galimybė pasikeisti savo į gražią vasarinių basučių porą . Leiskite savo kojoms kvėpuoti, kai lauke šilta, yra vienas maloniausių dalykų, kuriuos galite padaryti dėl jų

Taigi iš tikrųjų naujų basučių pirkimas taip pat turi naudos sveikatai.

Pirkdami naujas basutes, nepaisant stiliaus, rekomenduojame visada užduoti sau šiuos klausimus:

  • Su kuo ketinate juos dėvėti?
  • Ar planuojate jas nešioti tik prie jūros?
  • Ar jie bus dėvimi ofise kaip įprasti batai?

Visada svarbu įsitikinti, kad jūsų basutės yra praktiškos pagal paskirtį, nes tai, kas tinka vienai aplinkai, gali netikti kitoje.

Pavyzdžiui, aukšto pado basutės nėra puikus variantas, jei planuojate visą dieną būti ant kojų.

Koks man basučių kulno aukštis?

Ne visi dydžiai vienodi, kalbant apie basutes ant kulno, kai kurie žmonės gali toleruoti aukštesnius kulniukus nei kiti! Svarbiausia žinoti savo ribą.

Ar basutės bus patogios? 

Tai tikriausiai skamba kaip paprastas klausimas, bet galiausiai tai vienas svarbiausių ir dažniausiai to, į kurį neatsižvelgiama visai. Paprasta nusipirkti basučių porą ketinant jas praplėsti nešiojant nėra geras geras pasirinkimas tai gali turėti rimtų pasekmių kojoms. Neteisingas avalynės pirkimas ne tik pakenks jūsų kojų sveikatai, bet ir greičiausiai bus tik nereikalingas pinigų švaistymas, nes rečiau jas dėvėsite.

Ar tau patinka tavo basutės?

Kokia prasmė pirkti, jei tau basučių dizainas nepatiks? Kiekvienas žmogus turi savo stiliaus pojūtį ir tai neturėtų sustoti ties basutėmis. Yra tiek daug skirtingų moteriško stiliaus basučių.

Basučių nešiojimo klaidos?

Net negalvokite apie avėjimą basutėmis, jei jūsų pėdos nesutvarkytos. Pasidarykite sau pedikiūrą. Kojų nagai turi būti trumpi ir tvarkingai apkarpyti. Įsitikinkite, kad jūsų kulnai nėra įskilę. Losjonas ir kitos priemonės tau padės.

Kada pirkti moteriškus basutes?

Lietuvoje oro dėka įvairių rūšių avalynės pirkimas yra labai sezoninė proga. Bet dėl ​​to tikrai rasite gerų sandorių, kai viskas vyksta sezono metu ir ne sezono metu. Kalbant apie moteriškų basučių pirkimą, ankstyvas pavasaris ir vasaros pabaiga yra geriausias laikas nusipirkti basutes. Auliniai bateliai ir stambūs didesni batai užima vietą šilčiausiems mėnesiams, todėl batų parduotuvėse dažnai bus paruošti įvadiniai pasiūlymai vasarai. Tai gali būti bet kas iš dviejų porų už vienos ar kitų tokių skatinamų nuolaidų kainą.

Kita vertus, kalbant apie vasaros mėnesių pabaigą, daugelis mažmenininkų bandys išvalyti turimas atsargas ir paprastai tai padarys mažindami kainas. Pradėsite pastebėti, kad išpardavimas prasideda maždaug rugpjūčio laiku, tačiau daugelis jų tęsis dar kelias savaites ir bandys išvalyti kuo daugiau senų savo atsargų.

Išvada

Naujų moteriškų basučių pirkimas neturi būti didelis vargas. Bet protingai pasirinkus, galite sutaupyti nemalonumų. Prieš pirkdami būtinai paklauskite savęs keleto dalykų ir neturėtumėte suklysti. O ir nepamirškite atkreipti dėmesį į visus variantus, dabartiniu sezonu vienas geresnių variantų yra pirkimas elektroniniu būdu.

Jei domina daugiau galite paeiškoti šlepečių moterims.