Espadrilės yra laisvalaikio avalynė su padu ir vidpadžiujos būna be raištelių ir su raišteliais. Norint padidinti ilgaamžiškumą, apačioje paprastai yra plonas guminis padas. Espadrilėms būdinga lyno medžiagos padas, vasarą šie modeliai yra labai populiarūs.

Espadrilių istorija

Espadrilės pavadinimas yra kilęs iš katalonų kalbos žodžio „espardenya“, kuris buvo vartojamas apibūdinant lininį batą su apvyniotu lyno padu ir vertikaliomis siūlėmis, kurį XIV amžiuje dėvėjo Ispanijos Pirėnų žemdirbiai. Šeimos valdomai „espadrille“ įmonei  Castañer , įkurtai 1927 m., Buvo pavesta per Ispanijos pilietinį karą aprūpinti savo respublikos karius avalyne.

Kada galite dėvėti espadrilės ?

Ar galite dėvėti espadrilės žiemą ir rudenį? Geriausiai espadriles dėvėti šiltuoju ir sausu vasaros sezonu.

Ar espadrilės geros vaikščiojimui?

Seniau tai buvo tik valstiečių avalynė, šiandien espadrilės yra aukštos mados, ir labai patogūs batai, dėvimi milijonų vyrų ir moterų vienodai. Paprasto stiliaus, su patvaria gumos ruožo ir komfortiškai pėdoms skirtu dizainu – espadrilės moteriški batai yara labai patogūs avėti.

Ar espadrilės sveika jūsų kojoms?

Espadrilės yra vienas geriausių pasirinkimų avėti vasaros sezonu ir yra vienas sveikiausių batų tipų šiuo sezonu. Espadrilės moterims puikiai tinkamas produktas vasarą ir sausu sezonu.

Espadrilių priežiūra

Espadrilles nėra labai sunku prižiūrėti, tačiau būtina žinoti, kaip valyti espadrilles, kad netyčia jų nepažeistumėte.

Skirtingai nuo drobinių batų, espadrilės yra pagamintos iš natūralių medžiagų, vadinasi, jų nereikėtų dėti tiesiaiį skalbimo mašiną. Rekomenduojama plauti su šiek tiek muilo ir ant drėgno rankšluosčio užtepti valymo priemonės bei nuvalyti visus nešvarumus,  būkite atsargūs jei bandysite plauti skalbimo mašinoje, nes tai gali pažeisti batų sandarą.

Nesijaudinkite, jei jus sulijo smarkus lietus arba jei didelė banga apliejo jūsų batus, prižiūrėti espadriles yra lengva jei jos sušlampa.

Pastatykite juos sausoje vietoje ir į vidų įklijuokite susuktą audinį, kol išdžius. Audinys padės džiovinti ir užtikrins, kad viršutinis audinys nesusitrauktų.

Ar espadrilės yra tik vasarai?

Nebutinai Espadrilės yra griežtai tik vasaros avalynė. Galite pasirinkti porą pagamintą iš tikros odos, kad jūsų kojoms būtų šilta ir galėsite nešioti ir kitais sezonais.

Espadrilės prie jūros

Ne paslaptis, kad šių dienų espadrilių vaidmenys kiek pasikeitė. Užuot matę juos ant paprasto žmogaus kojų, jie tapo svarbiausiu mėgstamiausiu tarp aristokratiškų asmenų, kurie mėgaujasi savo lengvu, supaprastintu stiliumi, įdomiu dizainu ir dažnai matomas prie.

Dėl savo populiarumo daugelis avalynės kompanijų pritaikė juos vartojimui Vakaruose, todėl atsirado įvairių atšakų, variantų ir stilių.

Batų sudėtis?

Espadrilės yra plokšti batai paprastai susidedantys iš drobės arba medvilnės audinio ir yra lankstus.Dažniausiai juos dėvi moterys, nors taip pat jos populiarėja tarp vyrų.

Stiliaus pritaikymas su Espadrilėm

Dauguma espadrilių atrodo kaip laisvalaikio batai, todėl daugelis moterų yra linkusios dėvėti juos su paprastais šortais. Jei norite sukurti vasaros atmosferą, turėtumėte išbandyti paprasto stiliaus espadriles ir derinti juos su džinsinio audinio rūbais arba chino šortais.

Galima atrodyti ir drąsiau, todėl rekomenduojamaišbandyti šią avalynę kartu su nėriniais ar šilko šortais.

Pabaigai

Kas yra espadrilės? Patogus, universalus ir madingo stiliaus batas, kuris yra klasikinis priedas kiekvienam. Espadrilės grožis yra jų lankstumas ir paprastumas. Kaip jas dėvėsite priklauso nuo jūsų, nesvarbu, ar ieškote laisvalaikio vasaros batų, ar batų paplūdimiui, ar laisvalaikiui.