Šio tipo avalynės amžius matuojamas tūkstantmečiais. Archeologinių kasinėjimų rezultatai rodo, kad senovės Egipte basutės buvo populiarios tarp skirtingo turto gyventojų.

Basutės patiko ne tik moterims, bet ir vyrams, nes vaikščiodami jie saugojo pėdas – kojas. Laikui bėgant panašūs produktai pasirodė skirtingose ​​mūsų planetos vietose ir pamažu įgijo populiarumą visame pasaulyje, nors jų išvaizda patyrė reikšmingų pokyčių.

Pastaraisiais metais moteriškos basutės vasarai sulaukė daug pripažinimo. Daugelis visame pasaulyje garsių dizainerių kiekvienais metais dailiosios lyties atstovėms siūlo naują išvaizdą gerai žinomiems batams.

Moteriškų basučių pirkimo patarimai

Šie pirkimo patarimai sukurti tam, kad padėtų išsirinkti jums tinkantį basutės stilių. Prašome spustelėkite čia peržiūrėti mūsų Moteriškų Basučių asortimentą.

Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių basučių, mūsų siūlomos prekės turi gerą atramą ir suteikia stabilumą.

Dydžio pasirinkimas

Visi mūsų moteriški stiliai yra pagaminti naudojant ypač platų tvirtinimą. Bet nesijaudinkite, jei nežinote savo pėdų pločio dydžio, nes daugelis mūsų stilių yra reguliuojami. Tai reiškia, kad jie yra pakankamai lankstūs, kad tilptų dienos metu išbrinkusias pėdas arba jei viena pėda labiau patinusi nei kita.

Skirtingai nuo daugelio kitų firmų plačios avalynės mūsų šlepetėms taip pat būdinga papildomas gylis, o tai reiškia, kad jos ypač gerai priglunda prie probleminių kojų ir pėdų, kurios yra labai išsipūtusios.

Paprasčiau tariant, visos mūsų basutės buvo sukurtos taip, kad būtų pakankamai erdvios, kad galėtų patogiai pritaikyti įvairias pėdų problemas ir sąlygas. Kai kurie stiliai labiau tinka konkrečioms sąlygoms nei kiti .

Iš ko gaminamos basutės?

Trys pagrindiniai variantai paprastai naudojami kaip medžiaga basutėms gaminti:

Žinoma, natūrali oda yra mėgstamiausia tarp kitų medžiagų, nesvarbu, apie kokią avalynę kalbėtume. Jis pasižymi praktiškumu, grožiu, ilgaamžiškumu ir gražia išvaizda.

Užtikrina puikią ventiliaciją ir garantuoja maksimalų pėdų komfortą. Pagrindinis odinių batų trūkumas yra didelė kaina – odiniai sandalai – basutės yra gana brangios.

Audinys atrodo daug kuklesnis nei natūrali oda, tačiau iš jo pagaminti gaminiai taip pat atrodo labai gražūs. Audinys yra mažiau praktiškas ir mažiau patvarus, tačiau užtikrina gerą kojų termoreguliaciją.

Dirbtinė oda yra mažiau mėgstama, nors pastaraisiais metais jos kokybė smarkiai išaugo. Šiandien galime drąsiai teigti, kad dirbtinė oda prilygsta natūraliai pagal ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Bet ši medžiaga suteikia daugiau galimybių dizaino atžvilgiu – tai sėkmingai naudoja daugelis šiuolaikinių mados dizainerių.

Kodėl basutės girgžda?

Visiems mums yra tekę tai patirti, kai einate ir jūsų avalynė tiesiog nenustoja girgždėti! Taip gali nutikti, kai batai ir pėdos yra sausos ir (arba) drėgnos, arba dėl trinties tarp vidpadžių ir avalynės padų.Tačiau tai galima lengvai išspręsti: pabarstykite talko po vidpadžiu, tarp jo ir pado, arba įkiškite sulankstytą popierinį rankšluostį. Jei sandalai girgžda dėl drėgmės, jei tai įmanoma, ištraukite vidpadžius ir išdžiovinkite juos vėsioje vietoje. Jei sandalai odiniai, visada būtinai naudokite odos purškiklį, kad išlaikytumėte geriausią jų būklę ir sustabdytumėte bet kokį triukšmą.

Kodėl dėl basučių skilinėja kulnai?

Deja, sandalų avėjimas turi ir neigiamų pusių. Ypač basutės gali sukelti skausmingus kulnų įtrūkimus. Vaikščiojant jomis spaudimas gali sukietinti pėdos kulno odą, o veikiama gryno oro ji gali įtrūkti, tai labai skausminga, todėl svarbu nuolat jas drėkinti, o būnant duše naudoti minkštą pemzą, kad nušveistumėte sausą odą. Dar viena gera idėja – kaitalioti basutes, kuriuos avite, kad sumažintumėte skausmą, kurį sukelia basutės.

kokybiška avalynė už prieinamą kainą

Įvairius moteriškų batų modelius kuria bendrovės mūsų batų meistrai. Dešimtys specialistų dirba prie kiekvieno modelio, kad jūs ne tik patirtumėte estetinį malonumą nuo batų išvaizdos, bet ir pajustumėte visišką komfortą dėvėdami.

Natūralių medžiagų naudojimas dirbant ir daugiapakopė gamybos kokybės kontrolė garantuoja ilgą kiekvienos sandalų poros tarnavimo laiką.Mes siūlome tik kokybiškas moteriškas basutės vasarai su greitu pristatymu.