Moteriškos Šlepetės 1060

Šios moteriškos tapkutės puikiai tiks kiekvienai! Nesvarbu kur eitum ir kokią moterį norėtum įkūnyti tą dieną. Pasirinkusi tinkamą avalynę, jūs visada jausitės gerai! Patogumas ir mada viename!

Produkto šiuo metu neturime.

Noriu!
Noriu!

Aprašymas

CK Moteriškos tapkutės

CK Moteriškos tapkutės – stilingos, patogios ir naujausias mados tendencijas atspindinčios tapkutės, už geriausią kainą. Su jomis jausitės komfortiškai ir patogiai kiekvieną dieną!

Jūsų batai yra labai svarbus akcentas. Tai tarsi jūsų vizitinė kortelė, atspindinti jūsų charakterį, požiūrį, stilių ir gyvenimo greitį, kurį visada galite sulėtinti su žavingais aukštakulniais, ar pagreitinti, kai reikia, padovanojus sau ne tik patogius, bet ir stilingus sportinius batelius.

Kai gyvenimo ritmas skrieja dideliu greičiu, padovanokite sau lašelį ramybės. Sustokite. Apsidairykite, pamatykite grožį. Bet visada avėkite patogiausius batukus, kurie bet kokią dieną palengvins jūsų žygius ir visada atgaivins net seną ir atsibodusį darbinį įvaizdį. Pažadame jums pasistengti tapti geriausiu pasirinkimu, vos tik pasvajosite apie naują porą batukų. Mes būsime pirmieji, apie kuriuos pagalvosite ir kur rasite viską ko jums reikia.

Prieš įsigydamos tapkutes, atidžiai patikrinkite savo dydį žemiau esančioje dydžių lentelėje

Batų dydis
36
37
38
39
40
41
Vitpadis (cm)
23
23.5
24
24.5
25
25.5

Papildoma informacija

Pasirinkite batukų dydį:

, , , , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.